دانلود نسخه موبایل فندک مارکت

نحوه ارسال و پیگیری سفارش

۱۳۹۶ یکشنبه ۱ بهمن در ساعت ۰۶:۰۰ ب.ظپس از اتمام فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی فندک مارکت می توانید با انتخاب یکی از شیوه های ارسال، کالای خود را دریافت نمایید.
در حال حاضر چهار روش ارسال برای حمل ونقل کالای شما در نظر گرفته شده است:
1) حمل از طریق پست پیشتاز: مشتریان محترم در سراسر ایران می توانند از این طریق کالای موردنظر خود را دریافت نمایند.
2) حمل از طریق پیک بادپا: این روش تنها برای ساکنین شهر تهران تعریف شده است.
3) حمل از طریق تیپاکس: این روش تنها برای محل های خاص که شرکت موردنظر ارائه خدمت می کند در نظر گرفته شده است که تمامی مراکز استان ها را در بر می گیرد.
4) حمل از طریق باربری: این روش برای اکثر شهرها مقدور است و مشتریان محترم از این روش برای ارسال کالاهای حجیم خود می توانند استفاده کنند.

لازم به ذکر است هزینه ارسال با هرکدام از روش ها به عهده مشتری است و تنها سفارشاتی همان روز ارسال میشوند که تا ساعت چهار بعد از ظهر به طور کامل تسویه شده باشند.

روش پیگیری سفارش:

کد رهگیری ارسال شده برای شما را در لینک زیر وارد و سفارش خود را رهگیری کنید.
سامانه رهگیری پستی

 

FandakMarket

Info@fandakmarket.com

دفتر مرکزی :

۰۲۱-۹۱۰۹۸۶۹۳

۰۲۱-۹۱۰۹۲۴۹۸

۰۲۱-۳۳۵۵۹۲۸۸

۰۲۱-۳۳۵۵۹۲۸۹

همراه و شبکه های اجتماعی :

۰۹۳۵۳۱۴۱۱۱۵

دفتر مرکزی: تهران خیابان سهروردی شمالی خ کنگاور کوچه سوم پلاک ۲ واحد ۴

معرفی فروشگاه اینترنتی فندک مارکت

فندک مارکت با چندین سال سابقه درخشان بطور تخصصی در زمینه کالاهای خرازی از جمله فندک و ابزارآلات فعالیت دارد و با توجه به گستردگی محصولات وارداتی توانسته است نیاز بسیاری از شرکت ها، کارخانجات و صنعت کشور را برآورده سازد .فندک مارکت در راستای سپاس از مشتریان و همراهان دائمی خود از سال 97  اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی کرده است که نیازهای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند را رفع و باعث سهولت خرید این دسته از مشتریان شود. 

رفع نیاز مشتریان در زمینه ای فندک

برای برطرف کردن نیاز شما دوستان و مشتریان عزیز در زمینه ای فندک ، فندک مارکت اقدام به تامین مجموعه  کامل  و با کیفیت از فندک ها کرده است.در این مجموعه گسترده تنها  میتوان  به چند مجموعه اشاره کرد که عبارتند از: فندک های کادویی که مناسب برای هدیه دادن می باشد. فندک های خانه و آشپز خانه که مناسب برای مصارف عمومی  خانه و یا سفر هستند .  فندک های کادویی و فندک های دکوری  می تواند برای  تزیین منازل و یا  هدیه فراموش نشدنی در مناسبت ها وایام خاص باشد.دو مجموعه آخر شامل فندک های جیبی (فندک شخصی)  و فندک های کوره ای که به فندک اتمی نیز معروف هستند می باشد. می تواند با خرید این فندک ها بسیاری از نیاز های شخصی و صنعتی خود را در زمینه فندک رفع کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فندک مارکت می باشد
اخطار
خیر
بله