دانلود نسخه موبایل فندک مارکت

نحوه پرداخت

۱۳۹۶ یکشنبه ۱ بهمن در ساعت ۰۵:۵۹ ب.ظمشتریان محترم می توانند به دو روش زیر هزینه خرید کالا را پرداخت نمایند:

1) پرداخت آنلاین: فروشگاه ما متصل به درگاه اینترنتی سامان کیش است و مشتریان محترم می توانند هزینه خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

2) واریز به کارت: در این روش مشتریان اطلاعات واریز را در فرم مربوطه درج نمایند تا خرید آنها ثبت نهایی شود.

 

FandakMarket

Info@fandakmarket.com

دفتر مرکزی : ۸۸۵۰۸۶۹۳ -۰۲۱
همراه و شبکه های اجتماعی :۰۹۳۵۳۱۴۱۱۱۵

دفتر مرکزی: تهران خیابان سهروردی شمالی خیابان کنگاور نبش کوچه سوم پلاک۲ واحد ۴

معرفی فروشگاه اینترنتی فندک مارکت

فندک مارکت با چندین سال سابقه درخشان بطور تخصصی در زمینه کالاهای خرازی از جمله فندک و ابزارآلات فعالیت دارد و با توجه به گستردگی محصولات وارداتی توانسته است نیاز بسیاری از شرکت ها، کارخانجات و صنعت کشور را برآورده سازد .فندک مارکت در راستای سپاس از مشتریان و همراهان دائمی خود از سال 97  اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی کرده است که نیازهای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند را رفع و باعث سهولت خرید این دسته از مشتریان شود. 

رفع نیاز مشتریان در زمینه ای فندک

برای برطرف کردن نیاز شما دوستان و مشتریان عزیز در زمینه ای فندک ، فندک مارکت اقدام به تامین مجموعه  کامل  و با کیفیت از فندک ها کرده است.در این مجموعه گسترده تنها  میتوان  به چند مجموعه اشاره کرد که عبارتند از: فندک های کادویی که مناسب برای هدیه دادن می باشد. فندک های خانه و آشپز خانه که مناسب برای مصارف عمومی  خانه و یا سفر هستند .  فندک های کادویی و فندک های دکوری  می تواند برای  تزیین منازل و یا  هدیه فراموش نشدنی در مناسبت ها وایام خاص باشد.دو مجموعه آخر شامل فندک های جیبی (فندک شخصی)  و فندک های کوره ای که به فندک اتمی نیز معروف هستند می باشد. می تواند با خرید این فندک ها بسیاری از نیاز های شخصی و صنعتی خود را در زمینه فندک رفع کنید.

مجموعه ای پیپ در فندک مارکت

پیپ به خودی خود دارای زیبای های بسیاری است که میتوان با در دست گرفتن پیپ این حس را تجربه کرد علاوه بر کسانی که پیپ استفاده می کنند عموما افرادی هم که از پیپ استفاده نمی کنند از شکل ظاهری این کالا بسیار لذت می برند .دلیل این امر هنری است که در ساخت پیپ استفاده شده و جوهر مایعه ای اصلی پیپ زیبایی ظاهری آن است.پیپ را میتوان به عنوان یک کادو لوکس برای استفاده شخصی یا  استفاده دکوری هدیه داد.در فندک مارکت می تواند پیپ های چوبی و پیپ های غیر چوبی که به اصطلاح به پیپ های کاپکس معروف هستند را مشاهده و خریداری کنید.علاوه بر پیپ می توانید متعلقات و لوازم پیپ مثل  کیف پیپ،قاشق پیپ،فیلتر پیپ ،پایه چوبی پیپ  را از مجموعه ای پیپ  مشاهده و خریداری کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی فندک مارکت می باشد
اخطار
خیر
بله